Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

İthalatı kaçırdım

ankaralıhilti

Yumurta
28 May 2022
11
1
15
LV
0

Merhaba pazatesi günü eren abinin ithalatı 15.00 da kapandığından haberim yoktu bende akşam veririm diye önemsemedim akşamda(20.00) sipariş vermek istedim ama liste kapanmış eren abide bana stok gelicek dedi ama ben stok işlerini bilmiyom nası oluyo

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,855
475
Ödüller
20
LV
5

He mesela iki katı falanmı
Öncelikle siparişlere göre canlı getiriyor özel türler için bu yüzden onlar stoklu gelmiyor ama diğer basit türler için fazladan siparişe ek 20-25 tane fazladan getiriyor mesala chromatus LP maculata hamorii vs vs gibi ön sipariş kargoları bittikten sonra kalan canlıları 10-15 gün sonra %20-30-40 arası fiyat farklı ile tekrar liste yapıyor

karıncasevdalısı

Yumurta
Stajyer Editör
22 Nis 2024
17
4
15
Ödüller
1
LV
1

Merhaba pazatesi günü eren abinin ithalatı 15.00 da kapandığından haberim yoktu bende akşam veririm diye önemsemedim akşamda(20.00) sipariş vermek istedim ama liste kapanmış eren abide bana stok gelicek dedi ama ben stok işlerini bilmiyom nası oluyo
Reis bu ithalat nerde ve nasıl sipariş oluşturabiliyoruz bilgin warsa anlatırmısın
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

fazla canlı getiriyor herkesin canlısını dağıttıktan sonra kalan canlıları satıyor ama ithalat fiyatından yüksek fiyata
Ustam ne ihalesi bu nerden katılabiliyoruz

Son düzenleme:

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,855
475
Ödüller
20
LV
5

Reis bu ithalat nerde ve nasıl sipariş oluşturabiliyoruz bilgin warsa anlatırmısın

Dostum facebook ve wp grupları var faceye gir sürüngen yaz tarantula yaz bir sürü sayfa çıkacak ordan takip edebeilirsin

ankaralıhilti

Yumurta
28 May 2022
11
1
15
LV
0

Reis her sene eren çarkcı abimiz whatsspo durumuna yurtdışından vekecek olan tarantula türleri,fiyatlarını ve boyutlarını atıyor ordan sen seçip eren abiye istediğin canlıları sipariş ediyorsun bu ithalatta pazartesi günü saat 15.00 de bitmiş bende onu kaçırdım

Users who are viewing this thread

Üst Alt