Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Acil Yardım Abdomen Yırtığı!

29 Nis 2024
3
0
5
LV
0

Merhaba arkadaşlar acil yardımınız gerekli işten eve geldiğimde bu haldeydi ne yapmam gerek acil geri dönüşlerinizi bekliyorum😔😔
IMG_6502.png

Ekli dosyalar

• IMG_6504.jpeg
    IMG_6504.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 63

Benzer konular

SomeBody

Media
Kıdemli Editör
26 Nis 2023
83
70
50
Ödüller
1
LV
1

Kuzen selam bugün işten geldiğimde üstündeki damlacık gitmiş yara kapanmıştı inşallah tekrar yarılmaz herkese iyi forumlar cansınız yardımcı olduğunuz için teşekkürler
Kabuk attığı zaman tarantulanız yeni gibi olacaktır. sağlığına kavuşması benide mutlu etti iyi hobiler dilerim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Fazla beslemek yırtık oluşmasına dolaylı yoldan sebebiyet verir mi?
Abdomen fazla şişeceğinden dolayı belki olabilir abdomen yırtığı hakkında şuanda konu yazıyorum detaylı araştırdığım zaman o konuyu paylaşacağım şuanlık bilgim olmadığı için kesin cevap veremem

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
398
155
185
Ödüller
4
LV
2

Fazla beslemek yırtık oluşmasına dolaylı yoldan sebebiyet verir mi?
Fazla beslemek abdomen yırtiğına neden olmuyor fakat fazla besleme yapıldığı zaman canlının abdomeni çok fazla şiştigi için herhangi bir düşmede çok çabuk bir şekilde delinme yada yaralanma oluyor .
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kuzen selam bugün işten geldiğimde üstündeki damlacık gitmiş yara kapanmıştı inşallah tekrar yarılmaz herkese iyi forumlar cansınız yardımcı olduğunuz için teşekkürler
Bir önceki fotoğrafa göre gayet düzelmiş gözüküyor maşallah inşallah bir daha olmaz .

Users who are viewing this thread

Üst Alt