Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

acil messor kraliçe lazım

veyronn

Yumurta
2 Eyl 2022
2
0
5
LV
0

yaklaşık 4 5 aydır baktığım 30 35 işçili messor kolonimin kraliçesi öldü. Rica etsem biri bu konuda bana yardım edeblilrmi?

mia w

Yumurta
24 Tem 2022
5
2
15
LV
0

yaklaşık 4 5 aydır baktığım 30 35 işçili messor kolonimin kraliçesi öldü. Rica etsem biri bu konuda bana yardım edeblilrmi?
Yeni kraliçe eklenirse bile messorların onu kabul etme ihtimali çok düşük denemeye degmez yeni koloni kur

veyronn

Yumurta
2 Eyl 2022
2
0
5
LV
0

Yeni kraliçe eklenirse bile messorların onu kabul etme ihtimali çok düşük denemeye degmez yeni koloni kur
baya majör işçi falan çıkarmıştı. buzdolabına 2 sini ayrı ayrı koyup 1 2 saat bekleetip birleştirdikten sonra kabul ediyolarmış gibi bi yazı okumuştum ,
koloni çöp olsun istemiyorum

mia w

Yumurta
24 Tem 2022
5
2
15
LV
0

baya majör işçi falan çıkarmıştı. buzdolabına 2 sini ayrı ayrı koyup 1 2 saat bekleetip birleştirdikten sonra kabul ediyolarmış gibi bi yazı okumuştum ,
koloni çöp olsun istemiyorum
Bu dediğin türünü bulduğun cinsler için işe yarıyor olabilir ama messorun türünü bulman nerdeyse imkansız o yüzden denemeye değmez

Users who are viewing this thread

Üst Alt