Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Hangisini alayım

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
380
141
185
Ödüller
4
LV
2

Arkadaşlar merhaba ankara canlı yemden sipariş vereceğim fakat hangisini alayım emin olamadım
Dubia mı ? Morio kurdu mu ? Hangisini alayım hangisinin protein oranı daha yüksek
Not : 6 kolonim var

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Hamam böceklerinin protein oranları kurtlara göre daha yüksek, dubia yerine tartara morio yerine un kurdu almanı tavsiye ederim üretimleri de daha kolay, kendine güveniyorsan ve bakabileceksen tartara yerine lobster al , lobsterlar canlı doğum yaptığı için daha hızlı bir üretim yapabilirsin

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
380
141
185
Ödüller
4
LV
2

Hamam böceklerinin protein oranları kurtlara göre daha yüksek, dubia yerine tartara morio yerine un kurdu almanı tavsiye ederim üretimleri de daha kolay, kendine güveniyorsan ve bakabileceksen tartara yerine lobster al , lobsterlar canlı doğum yaptığı için daha hızlı bir üretim yapabilirsin

Çok teşekkürler ailem tartara almama izin verir mi bilmiyorum fakat lobster almak için sorarım zaten tartara bakmak ta istemem heryere tırmanırlar onun yerine dubia ve lobster daha mantıklı çeşitlilik olsun diye 6 tane de morio kurdu alacağım un kurdum mevcut

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Ailen tartaraya izin vermiyorsa lobstera hayatta izin vermez çok iyi tırmanıcı bir tür çünkü, 6 tane tane morio almanın bir anlamı yok un kurdu ile aynı hemen hemen boyut farkından dolayı besin miktarı fazla olur o kadar. Morio ya vereceğin parayı dubia ya verebilirsin. Olurda lobster almak istersen adana canlı yemden al en uyguna o satıyor

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
380
141
185
Ödüller
4
LV
2

Ailen tartaraya izin vermiyorsa lobstera hayatta izin vermez çok iyi tırmanıcı bir tür çünkü, 6 tane tane morio almanın bir anlamı yok un kurdu ile aynı hemen hemen boyut farkından dolayı besin miktarı fazla olur o kadar. Morio ya vereceğin parayı dubia ya verebilirsin. Olurda lobster almak istersen adana canlı yemden al en uyguna o satıyor
Peki tartara mi daha iyi tırmanıyor yoksa lobster mı

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Tartara tırmanan bir tür değil çok pürüzlü yüzeylere anca tırmanıyor sen kapta bakacağın için tırmanamazlar, erkekleri uçabiliyor o da sıçrama şeklinde aldığın kabın kapağını kesip mikron sineklik takarsan hiç bir problem olmaz

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Karıncalar için hamam böceği olarak dubia derim atarı yok kokarı yok diğer hamam böceklerine göre hem daha etli hemde yavaş haraket ettikleri için avlanmaları daha kolay oluyor

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

dubia büyük alıcaksan kolonin boyuna bağlı indirebilirler mi ve ya hepsi küçükse bi dubia çok gelir mi büyük dubialar artık pek ucuz değiller boşa gitmesi iyi olmaz

Users who are viewing this thread

Üst Alt