Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

kolonilerimi hediye veriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yigit291

Yumurta
30 Tem 2023
17
2
15
LV
0

İzmir içi ücretsiz elden veriyorum okul başladığı için vermek istiyorum ilgilenemiyorum bakımlarını yapamıyorum
Campo ve messor var elimde ikisini de bereceğim
IMG_0219.jpeg
IMG_0220.jpeg

Benzer konular

M.bybrt

Majör
24 Tem 2020
79
37
80
LV
0

Eğer ki gönderim yapabilirseniz ben alırım üstat. Herşey bana ait olur. Bende hobiye yeniden başladım ve böyle büyük koloniler arıyorum.

240kmhl_peek

Yumurta
5 Eki 2023
12
0
5
LV
0

Merhabalar Adanaya gönderebilir misiniz kargo masraflarını ben veririm messor kolonisine talibim birde kargoya koymadan yem ve tohum fln katmayı unutmayın lütfen iyi günler reis.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

size dmden yazdım

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Arkadaşın vakti olmadığı için zaten elden vermek istiyorum demiş kargo yapacak durumu olsa zaten ücretli verirdi bu yüzden anlayış gösterin biraz :)

Magne

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Tem 2021
84
20
30
LV
0

Şu an aktif karınca beslemiyorum ama 1.5 yıl boyunca karınca besledim hobiye de karınca ile başladım şu anda akrif olarak 3 yıldır tarantula besliyorum ve 7 tane türüm var bunlar en uysalından metallicasına kadar çok güzel türler var. Un kurdu, bufalo kurdu ve dubia haman böceği üretimi yapmaktayım. Kısacası karıncalara çok iyi bakabilirim hazır eskiden kalan tüpler outworld için kullanmaya kaplan vs. her şey mevcut. Karınca istememin sebebi özledim beslemeyi zevkli oluyordu kış ayı geldi diye aramıyordum senin başlığını gördüm, istediğin süre kadar bakarım kargo vs. karşılarım ben İstanbul'da yaşıyorum. Bakma durumun olduğu zaman kolonileri tekrar sana gönderebilirim.

Hormiga

Süper Majör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
275
99
140
Ödüller
5
LV
2

Nerdeyse 2 ay geçmis bedava olduğu için ilk gün çoktan insanlar sahiplenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt