Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

L2 versicolor bir ayak sakat

28 Ocak 2023
176
17
55
LV
0

L2 caribena versicolor tarantulamı yeni kabına transfer ettikten 2 gun sonra tek ayağını hiç kullanmadığını hep havada tuttugunu fark ettim kabuktan sonra iyilesirmi veya bacak dusmesi gibi bir durum olabilirmi

Benzer konular

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

L2 caribena versicolor tarantulamı yeni kabına transfer ettikten 2 gun sonra tek ayağını hiç kullanmadığını hep havada tuttugunu fark ettim kabuktan sonra iyilesirmi veya bacak dusmesi gibi bir durum olabilirmi
Dua edin dks olmasın daha birkaç gün önce benim balfouride aynı sorun vardı ve dks çıktı.

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

video atabilirseniz iyi olur anlamamız için

28 Ocak 2023
176
17
55
LV
0

Atabilmeyi denicem guzel cekebilirsem
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Biliyorum cok belli olmuyo ama bunu cekebildim ayrıca bir kac kere teraryuma dokundum hareket etmiyo sanirim orayi yuva belledi fotoğraf en fazla abdomen durumunu belli eder bence
IMG_20230717_000106_049.jpg

Son düzenleme:

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Atabilmeyi denicem guzel cekebilirsem

Biliyorum cok belli olmuyo ama bunu cekebildim ayrıca bir kac kere teraryuma dokundum hareket etmiyo sanirim orayi yuva belledi fotoğraf en fazla abdomen durumunu belli eder benceEkli dosyayı görüntüle 25610
Bir bacağı eksik mi bana mı öyle geldi? Daha net fotoğraf lazım

28 Ocak 2023
176
17
55
LV
0

Tum bacaklar var

Telefonum en fazla bu kadar cekiyo belki yarın başka telefonla denerim ama simdilik bu kadar imkanin var

Bacaklar tam bir kolu olmadini ferk ettim ama bugun besledim

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt