Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Monocentropus Balfouri zehri

TekShop

Yumurta
12 May 2024
4
0
5
LV
0

Monocentropus Balfouri almayı düzünüyorum zehir konusu nasıl birşey insana zarar verir mi L1 boy alıcağım için aşı falan yapmam gerekir mi (yeni başlıyacağım)

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
2,003
1,884
475
Ödüller
20
LV
5

Her tarantula türü zehirlidir azı veya çoğu diye birşey yok etki ve dozajı farklılık gösterir örnek X türü bir tarantula fareyi 10 saniyede etkisiz hale getiriyorsa Z türü bir tarantula 3 dakikada.. gerekli ihtiyaçlarını karşıladığın sürece ve sürekli rahatsız edip elinde yüzünde gezdirmeye niyetin yoksa sadece yem vereceksen kimseye zararı olmayan canlılar

TekShop

Yumurta
12 May 2024
4
0
5
LV
0

Her tarantula türü zehirlidir azı veya çoğu diye birşey yok etki ve dozajı farklılık gösterir örnek X türü bir tarantula fareyi 10 saniyede etkisiz hale getiriyorsa Z türü bir tarantula 3 dakikada.. gerekli ihtiyaçlarını karşıladığın sürece ve sürekli rahatsız edip elinde yüzünde gezdirmeye niyetin yoksa sadece yem vereceksen kimseye zararı olmayan canlılar
Eğer zehri alırsak bir sorun yaratırmi

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
2,003
1,884
475
Ödüller
20
LV
5

Eğer zehri alırsak bir sorun yaratırmi
Ben bu soruya cevap vermek istemiyorum :) tarantulanın zehiri dişler yolu ile salgılanır dişlerini aldığında bu hayvan nasıl beslenecek nasıl yemek yiyecek biraz daha araştır ve video izle bilgilen ondan sonra hobiye başla derim yoksa bu bilgi ile ya kendine zarar verirsin ya aldığın canlıya..

Moderatör tarafında düzenlendi:

TekShop

Yumurta
12 May 2024
4
0
5
LV
0

Ben bu soruya cevap vermek istemiyorum :) tarantulanın zehiri dişler yolu ile salgılanır dişlerini aldığında bu hayvan nasıl beslenecek nasıl yemek yiyecek biraz daha araştır ve video izle bilgilen ondan sonra hobiye başka derim yoksa bu bilgi ile ya kendine zarar verirsin ya aldığın canlıya..
Araştırmaya ilk bu sorudan başladım en sorun yaratabilicek konu buydu benim için bilgilendirme için teşekkürler birkaç hafta araştırırım sorun olmaz ise başlıyacağım hobiye 😁

Users who are viewing this thread

Üst Alt