Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ne yapmalı?

son_tUTKU

Yumurta
20 Haz 2023
23
2
15
LV
0

1 adet 20-25 işçili lasius kolonim 1 adet 1 işçisi yeni çıkmış formica kraliçem 1adet daha işçisi çıkmamış birsürü pupası olan lasius kraliçem var son olarak canlı yem olarak un kurtlarım var 2 hafta evde yokum bu karıncaları ve un kurtlarını 2 hafta boyunca nasıl hayatta tutabilirim? Nasıl bir besleme yapmalıyım?

Benzer konular

Tospik

Süper Majör
18 Eyl 2021
203
62
110
Ödüller
1
LV
1

yanında götürmen en iyisi olacaktır götüremezsen hepsi ölecek diye tahmin ediyorum

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

un kurtları yataklık varsa haftalarca onunla beslenip dururlar karıncalara işçi olmayana bir acil bir şey yapmanıza gerek yok diğerlerine gitmeden şekerli su verirsiniz ve bir gün öncesinden un kurdu verip gideceğiniz gün alısınız dayanırlar
yanınıza almayın yolculuğun stressi vs ölmelerine, yumurta yemelerine sebep olabilir

son_tUTKU

Yumurta
20 Haz 2023
23
2
15
LV
0

yanında götürmen en iyisi olacaktır götüremezsen hepsi ölecek diye tahmin ediyorum
Herhangi bir besleme?besleme yaptıktan sonra dayanamazlar mı?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

un kurtları yataklık varsa haftalarca onunla beslenip dururlar karıncalara işçi olmayana bir acil bir şey yapmanıza gerek yok diğerlerine gitmeden şekerli su verirsiniz ve bir gün öncesinden un kurdu verip gideceğiniz gün alısınız dayanırlar
yanınıza almayın yolculuğun stressi vs ölmelerine, yumurta yemelerine sebep olabilir
Teşekkürler

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
380
141
185
Ödüller
4
LV
2

Ben bu hafta içinde 3 kere yer yolculuk yaptım hiç bişey olmadı fakat 2 hafta gerçekten uzun bir süre yanında goturmen en iyisi olacaktır

Users who are viewing this thread

Üst Alt