Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Onur Sert İsimli Şahıs!

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

rezalet paketleme işlemi nedeniyle elime geçen ölü canlıyı daha kutuyu açmadan videoya çektim . Ve bana söylediği tek şey ben elimden geleni yaptım ?? Elinden gelenin videosunu koyucam şimdi buraya sizlerde göreceksiniz …. Başka bir canlı talebinde bulundum ya da ücret iadesini istedim dansöz gibi kıvırmaya başladı…. O para sana haram zıkkım olsun tüm inancımla söylüyorum o para misliyle senden çıksın . Ben böyle bir rezillik ne yaşadım ne gördüm .
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

rezalet paketleme işlemi nedeniyle elime geçen ölü canlıyı daha kutuyu açmadan videoya çektim . Ve bana söylediği tek şey ben elimden geleni yaptım ?? Elinden gelenin videosunu koyucam şimdi buraya sizlerde göreceksiniz …. Başka bir canlı talebinde bulundum ya da ücret iadesini istedim dansöz gibi kıvırmaya başladı…. O para sana haram zıkkım olsun tüm inancımla söylüyorum o para misliyle senden çıksın . Ben böyle bir rezillik ne yaşadım ne gördüm .

Ekli dosyalar

• IMG_6333.png
    IMG_6333.png
    108.9 KB · Görüntüleme: 173
  • IMG_6336.png
    IMG_6336.png
    445.5 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_6337.png
    IMG_6337.png
    459.1 KB · Görüntüleme: 170
  • IMG_6338.png
    IMG_6338.png
    492.8 KB · Görüntüleme: 180

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,856
475
Ödüller
20
LV
5

Her zaman diyoruz referansı olmayan kişilerle alışveriş yapmayın her gördüğünüz ilana veya yazılanlara kanmayın.. eğer biri size mesaj atıp canlı satmak istiyorsa sizde referans isteyin daha önce alışveriş yaptığı kişilerin ekran görüntüsünü veya numarasını isteyin bizzat sorun.. eğer referansı yoksa daha önce alışveriş yapmamışsa kargo tecrübesi yoksa uzak durun bu kadar basit..

Ayrıca hobinin geldiği durumda malum ve içler acısı insanlar 100-200 liraya muhtaç hale gelmiş gerçekten yazık.. kullanıcıyı yasakladım ve gruplarda paylaşırım ama paran için birşey yapamıyız

jes13

Yumurta
24 Ağu 2023
37
8
15
LV
0

bence kendine koleksiyonu fazla olan birini bul ona yapıs satcagi zaman alirsin bu kafasızlar nasıl besliyo bu canlilari cok merak ediyom

Turg4yerol

Pupa
15 Ağu 2023
47
12
30
LV
0

Her zaman diyoruz referansı olmayan kişilerle alışveriş yapmayın her gördüğünüz ilana veya yazılanlara kanmayın.. eğer biri size mesaj atıp canlı satmak istiyorsa sizde referans isteyin daha önce alışveriş yaptığı kişilerin ekran görüntüsünü veya numarasını isteyin bizzat sorun.. eğer referansı yoksa daha önce alışveriş yapmamışsa kargo tecrübesi yoksa uzak durun bu kadar basit..

Ayrıca hobinin geldiği durumda malum ve içler acısı insanlar 100-200 liraya muhtaç hale gelmiş gerçekten yazık.. kullanıcıyı yasakladım ve gruplarda paylaşırım ama paran için birşey yapamıyız
Farkındayım… onuda ilahi adalete bıraktım…

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
386
153
185
Ödüller
4
LV
2

Böyle şikayetleri görünce tanımadığım kişilerden alışveriş yapmam zor

fantastikbizenci

Süper Majör
6 Kas 2020
142
62
105
LV
0

Hocam forumdan canlı alacaksanız bile wp dışında işlem yapmayın en azından elinizde bı numara olur ve kesinlikle canlı almadan referans sorun geçmiş olsun umarım bir daha benzer vakalar yaşanmaz.

Users who are viewing this thread

Üst Alt