Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Pulchra Türü İçin Yardım

Utku BlackMamba

Yumurta
6 Haz 2024
3
0
5
LV
0

Pulchra türü bir tarantula edinmek istiyorum .İlk defa böyle bir hobiye girişeceğim . Bu canlının sıcaklık şartları ve nem şartları nedir? Birde nem oranını nasıl ayarlayacağım ve ölçeceğim?

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
2,003
1,884
475
Ödüller
20
LV
5

Fiyatının pahalı olması dışında hobide çok rahat bakılan bir tür.. sakindir ve aşırı yavaş büyür dişilerin adult olması 6-7 seneyi bulabiliyor.. sıcaklık her tarantula için +25-30 arası idealdir kışın 20-22 olabilir.. neme gelince herhangi bir ölçümü yoktur canlının ve kabın boyutuna göre 3/1 oranında torfu tek bir noktadan fıs fıs yardımı ile nemlendireceksin..

Nasuh C

Pupa
6 Nis 2021
70
2
30
LV
0

Fiyatının pahalı olması dışında hobide çok rahat bakılan bir tür.. sakindir ve aşırı yavaş büyür dişilerin adult olması 6-7 seneyi bulabiliyor.. sıcaklık her tarantula için +25-30 arası idealdir kışın 20-22 olabilir.. neme gelince herhangi bir ölçümü yoktur canlının ve kabın boyutuna göre 3/1 oranında torfu tek bir noktadan fıs fıs yardımı ile nemlendireceksin..
Fiyat aralığı nedir

ankaralıhilti

Yumurta
28 May 2022
32
8
15
LV
0

Pulchra türü bir tarantula edinmek istiyorum .İlk defa böyle bir hobiye girişeceğim . Bu canlının sıcaklık şartları ve nem şartları nedir? Birde nem oranını nasıl ayarlayacağım ve ölçeceğim?
Forumdaki rehberleri okumak senin için daha iyi olur birde sadece pulchra türüne takılı kalma bulması kolay değil ve fiyatıda uygun değil

Users who are viewing this thread

Üst Alt