Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

xqewz (B...a) ile yapmıs oldugum canlı alimi ile ilgili.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Dolapla uğraşman gerekirdi. Şimdi paranı asla geri alamayacak ve adama bedavadan para kazandırdın.

jes13

Yumurta
24 Ağu 2023
37
8
15
LV
0

elemanin yalan soyledigini ve verdigi sozu tutmayacagini nerden bilebilirim. ''onayla istersen hizli gelsin'' demesinde ki sebep paranin bankasina yattigi anda benim ibanima gondermesiydi

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

elemanin yalan soyledigini ve verdlgl sozu tutmayacagini nerden bilebilirim
Paketlemesi öyle olan bir insan ne derecede güvenilir olabilir? Eğer güvenilir olsaydı özene özene paketler gönderirdi. adam sana bildiğin şişe göndermiş sende adama yeni gönder demişsin adam nasıl paketlemişki ikinciyi gönderse yine ölü olacak. Çoktan dolaptan iade etmen gerekirdi sağlık olsun.

jes13

Yumurta
24 Ağu 2023
37
8
15
LV
0

dediklerinde haklisin ama yanlis anladin herhalde beni. bastan sona okuduysan anlarsin bro, neden ide etmedigimi. ayrica bu isin icinde olan birine nasil paketlemesi gerektigini ogretcek kadar bilgi sahibi degilim.

Lectus

Yumurta
10 Tem 2022
46
19
15
LV
0

selam, kendisinden tliltocatl albopilosum ''L3'' canli satin aldim. alisverisi bi uygulama üzerinden yaptik. forumda acmis oldugu ilanda sıkı paketleme yapacagını zaten yazmıstı. banada wpdan attıgı fotograflarda da bir sorun yok gibiydi. kendisi bu sitede devamlı aktif olan biri oldugu icin, yaptıgı paketlemeye ve söylediklerine güvendim. cünkü ben hobiye yakindan ilgi gostermeye baslayalı asagi yukari 2 hafta oldu, bi bildigi vardir zannedip cokta karısmak istemedim sadece pakedi iyice lastiklemesini istedim. fakat kendisine güvenmekte baya yanilmisim, pakedi getiren kurye arkadasim oldugu icin dagitima cikmadan beni aradi ve paketten kurt döküldügünü söyledi ben ilk basta inanamadim fakat getirdiginde karsilastigim manzara ekledigim fotograflarda mevcut. sonra kendisine ulastim, canli iadesi veya para iadesi yapmasini söyledim. bana para iadesi yapacagini ve uygulamadan 10 gün icinde paranin hesabina geldigini söyledi.. aslinda bankaya para talep edildiginde gün icerisinde yatiyor. kendisinin iade yapmasını bekledim bi süre, dönüs olmadı. durum öyle olunca bende ulasmaya calistim karsilik vermedi. en son forumdan yetkili bir arkadasa danistim. yetkiliye para iadesi yapamayacagini belirtti. madem öyle en basindan belirtmesi gerekiyodu bunu veya bana iade yapcagini söylemicekti. yetkili yazdiktan sonra bana yazma zahmetinde bulundu, yazdiklari seyler asagida. ben bu 250tlnin derdinde falanda degilim, hak etmedigi bir para oldugu ve beni salak yerine koydugu icin bu tantana. bu durumdan zarar gören ben olmam. buraya bunu konu acma sebebim, talep üzerine insanları bilgilendirmekti. ekran görüntülerine tek linkte ulasabilirsiniz. Ekli dosyayı görüntüle 26951Ekli dosyayı görüntüle 26952
bu canlı nasıl l3 ? . ve zaten albo için ucrette fazla . sling alırken al sat yapan kişilerden değilde , üretim yapanlardan almak hem guvenlik,hemde ekonomik olarak daha mantıklı , parayı gondercegini duşunmuyorum , karakterini belli etmiş olur

karıncaking

Majör
14 Şub 2023
208
46
90
Ödüller
1
LV
1

bu canlı nasıl l3 ? . ve zaten albo için ucrette fazla . sling alırken al sat yapan kişilerden değilde , üretim yapanlardan almak hem guvenlik,hemde ekonomik olarak daha mantıklı , parayı gondercegini duşunmuyorum , karakterini belli etmiş olur
Bence üye burdan uzaklaştırılmalı,zararlı kişilerden arınmak forum için en iyisi olur

xqewz

Pupa
Yasaklanmış Üye
8 Ocak 2023
74
25
30
Ödüller
1
LV
1

Şu kadar tartışacak ne buldunuz anlamadım konu kapandı iade yapmayacağım, yasaklayında rahatlayın.

xqewz

Pupa
Yasaklanmış Üye
8 Ocak 2023
74
25
30
Ödüller
1
LV
1

Dolandırıcılık yapmadım siz dolandırıcı görmemişsiniz, iade yapmamak dolandırıcılık olmuyor. Madem kargocu arkadaşıymış kurtlar kargoda dışarıya döküldüğünde iade etseymiş, bu benim sorum değil.

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Dolandırıcılık yapmadım siz dolandırıcı görmemişsiniz, iade yapmamak dolandırıcılık olmuyor. Madem kargocu arkadaşıymış kurtlar kargoda dışarıya döküldüğünde iade etseymiş, bu benim sorum değil.
Sıkıntı cıkarsa iade olacağına söz vermişsiniz. Hatta adamı oyalamak için gardroptan iade etme para gelir demişsin. Bu bir yasal olarakta suç.

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
386
153
185
Ödüller
4
LV
2

Ya ne demek senin sorunun değil ya hem kargoyu kötü gönder hem de benim sorunum değil de yaptığın hiç hoş değil düpedüz dolandirmissin Arkadaş daha yeni başladı diye böyle göndermişsin
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sen telefon numaranı versene yada ben verim wp gel Bi

xqewz

Pupa
Yasaklanmış Üye
8 Ocak 2023
74
25
30
Ödüller
1
LV
1

Sıkıntı cıkarsa iade olacağına söz vermişsiniz. Hatta adamı oyalamak için gardroptan iade etme para gelir demişsin. Bu bir yasal olarakta suç.
Ben satın alımdan önce herhangi bir canlı garantisinde bulunmadım, canlı 4 gün sonra ulaştığında benim dolaptan parayı çekebilmem için satışı onaylaması gerekiyordu eğer parayı göndermeyeceğimi söylersem iade edecek hem canlı gitmiş olacak hem de para benden çıkmış olacaktı. Mecbur satışı onaylamasını parayı iade edeceğimi söylemem gerekiyordu. Ayrıca dolap üzerinden yollamak zorunda değildim arkadaş rica edince kargo ucuz oldun diye oradan yaptım.

Ya ne demek senin sorunun değil ya hem kargoyu kötü gönder hem de benim sorunum değil de yaptığın hiç hoş değil düpedüz dolandirmissin Arkadaş daha yeni başladı diye böyle göndermişsin

Çocuk musun dostum ne yapıcan beni mi döveceksin?

20 Ağu 2023
72
12
30
LV
0

Ben satın alımdan önce herhangi bir canlı garantisinde bulunmadım, canlı 4 gün sonra ulaştığında benim dolaptan parayı çekebilmem için satışı onaylaması gerekiyordu eğer parayı göndermeyeceğimi söylersem iade edecek hem canlı gitmiş olacak hem de para benden çıkmış olacaktı. Mecbur satışı onaylamasını parayı iade edeceğimi söylemem gerekiyordu. Ayrıca dolap üzerinden yollamak zorunda değildim arkadaş rica edince kargo ucuz oldun diye oradan yaptım.

Adama garantisini vermişsin para iadesinin. Dolandırıcı dediğin dolandırdıktan sonra bir daha dönüş yapmaz sen ne tür bir omurgasızsın ki hala kendini savunuyorsun? ulan a4 kağıdıyla koruma mı yapılır?

canlı gitmiş olcak ve benden cıkacaktı diyor ya pişkin pişkin adam akıllı kargolasaydın ne kurt kaçardı ne tarantula ölürdü hem öyle l3 mü olur nasıl bir dolandırıcısın :D

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
386
153
185
Ödüller
4
LV
2

Dövecem noldu hayırdır bence önce kendine şekil düzen ver o dolandırılmış kardeşimizin yerinde olacaktım sana kargoyu geri iade eder o kargo parasını da sana takarım

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,856
475
Ödüller
20
LV
5

Tamam konuyu kapatalım @jes13 arkadaşımız zaten iade derdinde değilri en başından beri satıcının karakterini belli etmekti.. 250 lira ile düştüğü durum gerçekten komik en azından satan kişi "öğrenciyim şu an durumum yok iade yapamam" vs diye şöyle bir açıklama yapsaydı karşı taraf zaten hoş karşılardı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt