Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

L6 murinus icin teraryum önerisi

Benzer konular

ankaralıhilti

Yumurta
28 May 2022
30
8
15
LV
0

Bunları öğrenmeden canlı almamalısın heba olabilir ama ben yinede söyleyim taban malzemesi olarak cocopeat torfu (fırsatçı tünel olduğu için biraz daha kalın tutulmalı) çok küçük bir su kabı kapta kare veya yanal düzlemde dikdörtgen olabilir farketmiyo canlının 5-10katı bi kap yeterlidir yani 0,2L-0,4L arası kaplar yeterli fısfısla nem yapılmalı haftada iki kez nem yeterli

therebellion

Pupa
Ticaret Danışmanı
21 Tem 2023
46
18
30
Ödüller
1
LV
0

elin boyutunda bi terra kurabilirsin sanırsan daha yeni başlıyorsun murinus bi tık agresiftir küçük kaplarda kontrol etmen zor olabilir

Compusa

Yumurta
9 Haz 2023
4
0
5
LV
0

Bunları öğrenmeden canlı almamalısın heba olabilir ama ben yinede söyleyim taban malzemesi olarak cocopeat torfu (fırsatçı tünel olduğu için biraz daha kalın tutulmalı) çok küçük bir su kabı kapta kare veya yanal düzlemde dikdörtgen olabilir farketmiyo canlının 5-10katı bi kap yeterlidir yani 0,2L-0,4L arası kaplar yeterli fısfısla nem yapılmalı haftada iki kez nem yeterli
dediğin gibi yapmıştım zaten toprağın altına yuva yaptı ordan çıkmıyo
elin boyutunda bi terra kurabilirsin sanırsan daha yeni başlıyorsun murinus bi tık agresiftir küçük kaplarda kontrol etmen zor olabilir
2. canlım elimden biraz daha büyük bi kap yaptım 1 2 tahta parçası koydum yuvayı toprağın içine yaptı ama takılıyo orda

Users who are viewing this thread

Üst Alt