Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karınca Kolonisi Arıyorum

• Konbuyu başlatan Ulaş
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:11

Ulaş

Media
7 Mar 2021
37
5
50
LV
0

Merhaba arkadaşlar ben yeni başlıcam bu hobiye kolini arıyorum kraliçe ve işcileri olan tercihim satan yada satılan güvenilir yer bilen yada yardımcı olacak arkadaşlar varmı? Teşekkürler şimdiden.

Benzer konular

B

buiyiydi_4dmin

Misafir
Misafir Üye
Koloni almak yerine bence kralice al çünkü hem yeni başlamışsın hobiye senin için iyi olur belki biraz sabır ister ilk işçilerin çıkması ama temel olanları bilmen için bence gerekli bu arada dikkat et satın alacaksan döllenmemiş satan bazı yerler olabilir ?

Ulaş

Media
7 Mar 2021
37
5
50
LV
0

Koloni almak yerine bence kralice al çünkü hem yeni başlamışsın hobiye senin için iyi olur belki biraz sabır ister ilk işçilerin çıkması ama temel olanları bilmen için bence gerekli bu arada dikkat et satın alacaksan döllenmemiş satan bazı yerler olabilir ?
Undergroun and word diye bi site buldum güvenlimi acaba messor beslemeyi düşünüyorum 3 5 işçili kraliçe

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
497
325
Ödüller
13
LV
4

Undergroun and word diye bi site buldum güvenlimi acaba messor beslemeyi düşünüyorum 3 5 işçili kraliçe
Messor uçuşları bazı yerlerde başladı bu ayın sonuna kadar çoğu yerde başlar boşuna para verme kendin bulmanı öneririm

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

Merhaba arkadaşlar ben yeni başlıcam bu hobiye kolini arıyorum kraliçe ve işcileri olan tercihim satan yada satılan güvenilir yer bilen yada yardımcı olacak arkadaşlar varmı? Teşekkürler şimdiden.
Bende 2 adet tetramorium var düşünürsen dönüş yapabilirsin

28 Nis 2020
47
10
50
LV
0

Bjra tekirdağ 10-16 derece messorlar kanatlı öıkarmışkar 2-3 tane yarın yağmur var 2 haftaya inşallah uöuşlar startlar

Users who are viewing this thread

Üst Alt