Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Kurutulmuş Çekirge

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Elimde var, bendeki kolonilerin hiç biri kabul etmedi.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Tetramorium gibi her şeyi yiyen türler kabul eder büyük ihtimalle.

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
214
218
180
Ödüller
5
LV
2

Kurutulmuş çekirge deneyen oldumu
antalya çekirgenin kururtulmuş çekirge ve çekirge tozu ürünü sürüngenler ve kuş türleri için üretildi ilk başta. Kurutulmuş çekirgeyi blendırdan çekip toz haline getirdikten sonra içine biraz su katıp püre haline getirilir bu pürenin içine hangi canlı için yapılıyorsa onun ihtiyaçları katılır örn: bebek maması(crested geckolar ve ağaç türü sürüngenler için),kalsiyum multivitamin vb.(çoğu sürüngen ve yavru kuşlar için), tahıl ve tohumlar (kuş türleri için). Asıl yapım amacı bunun gibi örnekler olduğu için karıncaların beğenmemesi normal aslında.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
Onaylı Satıcı
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Ben geçenlerde denemiştim messorlara zaten ordan aklıma geldi doğada çekirdek yerken messor kolonisi gördüm çekirdek verdim yediler dedim besin değerine bakim kafama yattı ama seninkiler sevmemiş olabilir
Çekirdekten bahsetmiyorum, çekirdeği tabiki yer messorlar hasatçılar sonuçta. Çekirge tozundan bahsediyorum.

Users who are viewing this thread

Üst Alt