Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

lp erkek arı yer mi zehirleri ve iğneler olmuyor erkek arı ile beslenir mi

Benzer konular Forum Tarih
C İlanlar Arşivi 4 258
Efe.. Lasiodora 5 361
Efe.. Lasiodora 2 209
.Larensian Tarantulalar 0 259
.Larensian Tarantulalar 0 360

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Son zamanlarda buna benzer çok sorular sorulmaya başlandı.. hatta kıyma sucuk kurutulmuş karides karınca verilirmi diyenlerde oldu.. tarantulalar kendi boyutlarındaki haraket eden her canlıya içgüdüsel olarak saldırır doğasında bu böyledir fareler kuşlar çeşitli böcekler sürüngenler vs ile beslenirler fakat hobi ortamında esaret altında sadece kendi bildiğiniz yetiştirdiğiniz böcek ve kurtlarla beslemelisiniz..

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Son zamanlarda buna benzer çok sorular sorulmaya başlandı.. hatta kıyma sucuk kurutulmuş karides karınca verilirmi diyenlerde oldu.. tarantulalar kendi boyutlarındaki haraket eden her canlıya içgüdüsel olarak saldırır doğasında bu böyledir fareler kuşlar çeşitli böcekler sürüngenler vs ile beslenirler fakat hobi ortamında esaret altında sadece kendi bildiğiniz yetiştirdiğiniz böcek ve kurtlarla beslemelisiniz..
Bunun sebebini ailelerin canlı yeme izin vermemesine bağlıyorum bir de yem kıtlığı da var o da etkili oluyur

Saransad

Yumurta
Yasaklanmış Üye
11 Tem 2022
23
0
5
LV
0

şuan heryerde un kurdu araştırıyorum malesef bir türlü bulsmadım elimdeki un kurtları bitmek üzere

Saransad

Yumurta
Yasaklanmış Üye
11 Tem 2022
23
0
5
LV
0

Ankaracanlıyem adanacanlıyem Antalyaçekirge bursaunkurdu egeakvaryum daha sayayımmı :)
valla direk un kurdu diyince çıkmadı int de böyle yazınca çıktı ne kadar teşekkür etsem azdır peki un kurdu ile morio kurdunun arasındaki fark ne lp l9 var bende morio mu daha iyi olur un kurdu mu

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Un kurdundan devam edin , morio verirseniz tarantula morio ya yem olur.

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

L9 LPyi morio kurdu yiyebilirmi ki tarantula onu yemezmi
Morio boyutuna göre değişir o, alacağınız canlı morioların boyutları büyük gelecektir muhtemelen, olurda morio verirseniz boyutu büyük gelip tarantula kaçacaktır morioyu geri almazsanız problem çıkacaktır. Bazı hobiciler canlı yemi veriyor geri almıyor tarantula da kabuğa yatıyor morio da gelip onu afiyetle yiyor.

28 Ocak 2023
176
17
55
LV
0

Anladım adult morioyu verdiğimizde tarantula ondan kaçıyor sonra tarantula kabuğa girince morio kurdu ona zarar veriyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt