Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Messor Multiqueen

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

yaklaşık 1 hafta önce bulduğum 2 ayrı messoru birleştirmeyi düşünüyorum 4-5 gündür kontrol etmedim eğer yumurtlamamışlarsa birleştirmeyi düşünüyorum 3 ayrı koloni biraz zahmetli olabilir zaten hobi de yeniyim

Benzer konular

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Messor multiqueen olma ihtimali çok düşük, büyük ihtimal biri diğerini öldürecektir önermem

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

İki kraliçem de yumurtlamış birleştirme hayalim suya düştü maalesef 3 ayrı yumurtalı kraliçem var artık

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

şansı yok da demeyelim başarılı olanlar var
Simdii başarılı olduğunu sananlar var diyelim biz ona.. evet beraber yumurtluyorlar ama işçi çıktığında yine biri diğerini öldürüyor. Hemen olmasa bile elbet oluyor emin ol

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

Simdii başarılı olduğunu sananlar var diyelim biz ona.. evet beraber yumurtluyorlar ama işçi çıktığında yine biri diğerini öldürüyor. Hemen olmasa bile elbet oluyor emin ol
karınca sanatıydı sanırım büyük bi kolonisi vardı multi messor

Alpaca

Yumurta
30 Eyl 2022
34
20
15
LV
0

O Multi olmayan türler için geçerli ilk olmuş gibi gözüküp sonra işçilerin zayıf kraliçeyi öldürmesi evet karınca sanatı adındaki yt kanalida öyle bı video atmıştı

Users who are viewing this thread

Üst Alt