Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tetramorium Kraliçem Öldü Ne yapmalıyım

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

2 gün önce açtığımda yan yatmış bir şekildeydi bir sorun olduğunu anlayıp elime alıp baktım sanki bir bacağı yok gibiydi az önce baktığımda ise hareketsizdi ölmüştü 10 a yakın işçisi var ve bir çok yumurtası ne yapmam gerek sevdiğim bir koloni yok olmasını istemem ne yapmam gerek ve işçiler yumurtaları Besleyebilirmi şimdiden teşekkürler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bugun Outworlde çıkarmışlar kraliçenin kafası yok ne yapacağım koloni ölsün istemiyorum

Son düzenleme:

Benzer konular

ege yücel

Pupa
10 Ocak 2022
60
5
30
LV
0

2 gün önce açtığımda yan yatmış bir şekildeydi bir sorun olduğunu anlayıp elime alıp baktım sanki bir bacağı yok gibiydi az önce baktığımda ise hareketsizdi ölmüştü 10 a yakın işçisi var ve bir çok yumurtası ne yapmam gerek sevdiğim bir koloni yok olmasını istemem ne yapmam gerek ve işçiler yumurtaları Besleyebilirmi şimdiden teşekkürler.

Bugun Outworlde çıkarmışlar kraliçenin kafası yok ne yapacağım koloni ölsün istemiyorum
aynısını bugun bende yaşadım

hakanbey

Yumurta
2 Ağu 2022
26
3
15
LV
0

bende 2 lasius kolonisi vardı ikiside aynı zaman bulmuştum birinin kraliçesi durduk yere öldü bir sürü işcisi ve yumurtası vardı bende tek outvorld içerisine 2 koloniyide koydum kraliçesi olmayan koloni kraliçesi olan koloninin tüpüne tek tek yumurtaları taşıdılar ve normal koloni gibi takılmaya devam ettiler elinde alternatif varsa deneyebilirsin

Rejoz

Media
10 Haz 2022
102
29
55
Ödüller
1
LV
1

bende 2 lasius kolonisi vardı ikiside aynı zaman bulmuştum birinin kraliçesi durduk yere öldü bir sürü işcisi ve yumurtası vardı bende tek outvorld içerisine 2 koloniyide koydum kraliçesi olmayan koloni kraliçesi olan koloninin tüpüne tek tek yumurtaları taşıdılar ve normal koloni gibi takılmaya devam ettiler elinde alternatif varsa deneyebilirsin
Var ancak ikisi aynı tür değil

Lasius

Majör
8 Ocak 2021
139
70
75
Ödüller
1
LV
1

yaklaşık 50 işçili tetramorium kolonim vardı kraliçeleri öldüğünde belki kabul ederler diye tetramorium kraliçesi attım outworldlerine ama öldürdüler bunu 4 kere filan yaptım 4 kraliçeyide öldürünce saldım koloniyi

Users who are viewing this thread

Üst Alt