Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Xqewz dolandırıcı

• Konbuyu başlatan HEGO
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:09

HEGO

Pupa
12 Şub 2023
85
11
30
LV
0

Selamlar xqewz dolandırıcıdır şuan forumdan yasaklanmış olsa da DC,wp gibi uygulamalardan hala hayvan satabilir oyuzden dikkatli olun sakın bir hayvan satın almayın

Efe..

Pupa
11 Ağu 2022
70
9
30
LV
0

başka bir isimle vsde ulaşabilir size bu konuyla ilgili açılmış bir konuda telefon numarası var bi bakmanızda fayda var

Ard-Plt

Süper Majör
Deneyimli Hobici
6 Kas 2021
211
51
110
Ödüller
2
LV
1

Bu arkadaşın ismini veya numarasını verebilecek var mı?

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Selamlar xqewz dolandırıcıdır şuan forumdan yasaklanmış olsa da DC,wp gibi uygulamalardan hala hayvan satabilir oyuzden dikkatli olun sakın bir hayvan satın almayın
Arkadaşlar zaten gerekenler modlar tarafından yapıldı haklısınız ama uzatmanın mânası yok olan oldu tek yapılması gereken bir sonraki alışverişlerde daha dikkatli olmak sadece "xqewz" adlı şahısın suçu yok diye düşünüyorum ağırlıklı olarak satıcı haksız ama alan arkadaşında referansın var mı ? Canlı garantisi var mı ? Diye sorgulaması gerekirdi.

HEGO

Pupa
12 Şub 2023
85
11
30
LV
0

Arkadaşlar zaten gerekenler modlar tarafından yapıldı haklısınız ama uzatmanın mânası yok olan oldu tek yapılması gereken bir sonraki alışverişlerde daha dikkatli olmak sadece "xqewz" adlı şahısın suçu yok diye düşünüyorum ağırlıklı olarak satıcı haksız ama alan arkadaşında referansın var mı ? Canlı garantisi var mı ? Diye sorgulaması gerekirdi.
Dogrusunuz ama sadece başlığı ilan hakkında olan bı konu ya çoğu kişi girmez oyuzden bu konuyu açtım ki insanlar bilgilensin

jes13

Yumurta
24 Ağu 2023
37
8
15
LV
0

uzatıp uzatmamak baskasının meselesi beni ilgilendirmiyo. aldigim kisi bu forumda editördü. sorgulamamak benim hatam evet

Hormiga

Süper Majör
Editör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
277
103
140
Ödüller
5
LV
2

Editörlük hobide bilgi sahibi olmayı gerketirmez sadece forum kurallarına uymayan insanları uyarmak veya gerekli cezayı vermeyi sağlar ona bir güven beslemen gerekmez adamın hiç bir bilgisi olmasın editor olabilir zaten adam canlıları elinden çıkarmaya çalışıyo belli o yüzden fazla takmamış editör olması niyetinin iyi veya kötü olduğunu ve karakterini göstermez sonuçta editörler mülakatla seçilmiyo arada böyle işini ciddiye almayan kişiler olabilir anlayışınız için teşekkürler.🙂

shagydigy

Pupa
28 Eki 2021
86
21
30
LV
0

alt konuya baktım da o şekilde paketleme yapıyor ve hala sağlam yaptım şişe ekstra falan diye savunuyor Allah affetsin çok güldüm. Forumda herkes yazar refsiz alışveriş yapmayın diye ben bazılarına onlarca ref gösteriyorum yine şüphe ile yaklaşıyorlar refsiz birine nasıl güveniyorsunuz anlamıyorum, canlıya üzüldüm. Geçmiş olsun

Users who are viewing this thread

Üst Alt