Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yeni profil mesajları

Selam nitens 1-2 tane verebilir misin çok istiyorum buralarda hiç bulamadım istersen takasta yapabiliriz yada gönlünden koparsa hediye edersin
Ben tarantula beslemek istiyorum sıfırdan başlıcan güzel yavru tarantula satan varmi
tarantula07
tarantula07
05510252466 wp den ulasin
MehT
MehT
merhabalar naçizane fikrim türleri biraz araştırıp isteğinize göre almanız. çünkü türler arası çok değişiklik var
Merhabalar Leopard Gecko hala satılık mı? Eğer kargolarsanız ve 300 TL için verirseniz almak isterim. İstanbul'a gelme şansım yok maalesef.
merhaba hobi amaçlı karınca kolonisi kurmak istiyorum daha önceden deneyimim yok yorumlarda gördüm yardımcı olabileceğinizi düşündüm
Merhaba 2 adet lp ve 1 adet gp satın almak istiyorum, referans gösterebilirmisin. Kargo ankaraya olacak 05362410904
Merhaba bende ankaradayım telefon numarası vermen mümkün mü satılık karıncalar için
A
Ard-Plt
Satılık karıncam yok kusura bakmayın
Y
Yusuf Durak
05513859121 wpden yardimci olayim

Üst Alt